Юридична адреса закладу освіти: 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Воздвиженська, 72

Електронна адреса закладу (e-mail): gimnasia5-nizhyn@ukr.net

Телефон: (04631) 3-37-57

 

Директор: Мартинова Лариса Віталіївна. Закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя, спеціальність зарубіжна література, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та звання «Учитель-методист», на посаді з 1997 року.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Шевчун Тетяна Євгеніївна. Закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя, спеціальність зарубіжна література, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та звання «Старший учитель», на посаді з 2002 року.

 

Організація освітнього процесу

 

У закладі функціонує 9 класів, в яких навчається 195 учнів:

1 клас - 18 учень, 2 клас - 19 учнів, 3 клас - 11 учнів, 4 клас - 19 учень, 5 клас - 24 учень, 6 клас - 30 учнів, 7 клас - 31 учнів, 8 клас - 24 учнів, 9 клас - 19 учнів.

 

Запроваджено індивідуальну форму здобуття освіти у закладі (педагогічний патронаж – 1 учень, домашня (сімейна) форма навчання – 2 учнів).

 

Освітній процес забезпечують 21 педагогічний працівник, з них 3 - сумісники.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 педагогів,

першу кваліфікаційну категорію - 6,

другу кваліфікаційну категорію – 2,

спеціаліст – 1.

 

Кількість непедагогічних працівників – 12 чоловік.

 

Матеріально-технічна база

Рік побудови приміщень закладу:

корпус №1 - 1902 р.,

корпус №2 – 1911 р.

Заклад розташовано у пристосованому приміщенні.

Проєктна потужність закладу: 240 місць.

Загальна площа всіх приміщень: 1783,7 м2.

Опалення автономне, функціонує газова котельня.

В наявності водогін, водовідведення, 3 внутрішні санвузли.

 

Навчальні кабінети

Заклад має 5 навчальних кабінетів гімназії, 4 кабінети початкової, майстерні, бібліотека, спортивна та актова зали.

У кабінеті інформаційних технологій сучасними ПК обладнано 16 навчальних місць.

Заклад забезпечено 10 мультимедійними проєкторами та 2 смартТВ.

Забезпечено підключення до мережі «Інтернет» (швидкість - до 100 Мбіт/с, вид зв’язку – оптичне волокно, провайдер Датагруп).

У наявності футбольне поле, волейбольний та ігровий майданчики.

Забезпечено задовільні умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами (корпус №1 обладнано пандусом, корпус №2 – не потребує).

 

Організація харчування

Різними видами харчування забезпечено 195 особи (100 %), з них гарячим харчуванням - 141 осіб ( 72 %).

У закладі наявна їдальня на 80 посадкових місць.

 

Результативність роботи закладу

Вчителем Гриненко Наталією Миколаївною організована участь дітей в обласній он-лайн школі «Юний математик» для 5-8 класів.

 

У Всеукраїнській грі з англійської мови «Грінвіч» взяли участь 23 учні 3-9 класів (керівник Цимбаліста І.А.), учні 5 класу взяли участь у онлайн вікторині до Дня Європи.

 

12 учнів 5, 6, 8 класу (вчитель Бакута О.М.) взяли участь в он-лайн-олімпіаді з української мови «Всеосвіта осінь – 2021». Серед них І місце вибороли Мартинова Аліна – 5 клас; Скалацька Єлизавета – 8 клас. ІІ місце Бувайлик Оля – 6 клас, Меркулова Євангеліна – 8 клас, ІІІ місце Ковтун Євген – 5 клас.

 

Учениця 7 класу Родіна Марія отримала диплом ІІІ ступеня як переможець ХІІІ Всеукраїнських інтернет-олімпіад «На урок» з історії та біології; диплом І ступеня з хімії; диплом переможця за ІІ місце з Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Весна – 2022» з всесвітньої історії, алгебри, фізики, виборола І місце з біології, історії України, англійської мови.

 

Фіналістами ІІ Всеукраїнського марафону з української мови ім..П.Яцика стали учні: Ковтун Євген (5 кл.), Яременко Вікторія (6 кл.), Скалацька Єлизавета (8 кл.) – вчитель Бакута О.М., Гненик Поліна (7 кл.) – вчитель Салівон Т.І. та Резвін Ярослав (9 кл.) – вчитель Нечваль Т.М.

 

На Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» подано роботу учениці 9 класу Хомич Анастасії «Життя - як пісня, що не віддзвенить» (вчитель Бакута О.М.), за яку вибороли ІІІ місце.

 

У Всеукраїнському онлайн фестивалі-конкурсі «Київський фестиваль талантів» учениця 3 класу Ковтун Ліля виборола І місце, а Стародумова Олександра – ІІ місце.

 

Учениця 9 класу Хоменко Софія подала роботу на конкурс «Пурпурові вітрила» (журнал «Зарубіжна література в школах України») – вчитель Салівон Т.І.

 

Група учнів 5-9 класів під керівництвом вчителів Клименко Н.Ю. та Гриценко Т.Є. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» та обласному екологічному конкурсі «Досліджуємо і примножуємо природу рідного краю» в номінації «Квітуй школо…».

 

На обласний конкурс новорічних прикрас у номінації «Стилізована ялинка» та «Новорічний подарунок» відправлена робота учня 5 класу Федоренко С. ( вчитель Гриценко Т.Є., Федоренко К.Д.

 

До журналу «Охорона праці» на Всеукраїнський конкурс «Охорона праці, очима дітей – 2021» відправлений малюнок учня 3 класу Сергієнко Р. – вчитель Машталір Н.П.

 

У Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2022» учень Родін Олексій виборов І місце з української мови, та математики нагороджений дипломом ІІ ступеня за участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок». Отримав диплом за Всеукраїнський онлайн-конкурс «Фінансова грамотність».

 

Участь у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я – Людина!», приуроченому до Міжнародного дня толерантності, Дня Гідності і Свободи, взяли участь учні 6 класу (вчитель Ярошенко С.В.).

 

Учениця 7 класу Жадько Вікторія (вчитель Андрєєва Т.В.) брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Я – громадянин. Я – маю право.», зайняла ІІІ місце і нагороджена дипломом від освітнього проекту «Всеосвіта».

 

Учні 5-6 класу взяли участь у фестивалі патріотичної пісні «У піснях мого народу доля України».

 

Із задоволенням гімназисти взяли участь у міській акції до Великодня «Алея писанок».

 

Інформація

про кількість вільних учнівських місць по класах

(станом на 01.09.2022 р.)

 

1 клас - 12 місць

2 клас - 11 місць

3 клас - 19 місць

4 клас - 11 місця

5 клас - 4 місця

6 клас - місць немає

7 клас - місць немає

8 клас - 6 місць

9 клас - 11 місць